Вівторок, 24 жовтня 2017
8:35:36.

Тема номера

«ЗА», «ПРОТИ», «УТРИМАВСЯ»

Автор  |  Середа, 12 квітня 2017 07:38  |  Опубліковано в Тема номера

У порядку денному чергового пленарного засідання сесії районної ради, на перший погляд, питань наче й не більше, ніж завжди. Однак серед усього загалу – кілька знакових, які, очевидно, неабияк вплинуть на розвиток Лебединщини у майбутньому. Які саме — розкладемо «по поличках» у сьогоднішній «Темі номера».

Газова абонплата: так чи ні?

Автор  |  П'ятниця, 07 квітня 2017 07:18  |  Опубліковано в Тема номера

Десятки тисяч запитів у пошукових системах, перечитані по кілька разів газетні публікації, мільйони очей і вух, прикутих до голубих екранів чи динаміків радіоприймачів, – так Україна зустрічала квітень через оприлюднену наприкінці  березня Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інформацію щодо введення абонентної плати за приєднані потужності та користування газопроводами. Куди веде лебединців «абонплатська» крива, спробуємо з’ясувати у «Темі номера».

Хто ж лататиме дірки?

Автор  |  П'ятниця, 31 березня 2017 11:07  |  Опубліковано в Тема номера

Сьогодні агропромисловий комплекс — потужна стратегічна галузь. Навіть за останні десять років у складних сучасних умовах спостерігаються значні якісні зміни у самому веденні господарювання, технічному і технологічному переоснащенні галузі, а разом із тим і підвищенні продуктивності сільськогосподарського виробництва. Словом, ми прямуємо до амбітної мети — досягнення конкурентного виробництва для європейського і світового ринків. Та, дивлячись, як живе сьогодні село (загалом, не розглядаючи якийсь окремо взятий населений пункт), слухаючи іноді скарги літніх людей на сьогоднішнє скрутне сільське життя, поступово формуємо не найоптимістичніше враження. Тож ми вирішили запитати всіх нас, чому ми так живемо? Про це потроху — в сьогоднішній «Темі номера».

Чим живе спорт на Лебединщині

Автор  |  П'ятниця, 31 березня 2017 07:05  |  Опубліковано в Тема номера

Користь здорового способу життя не викликає жодного сумніву. Збалансоване харчування, посильна фізична праця, прогулянки на свіжому повітрі – все це сприяє зміцненню організму, молодості та довголіттю. Та найбільш потужним і дієвим чинником у справі збереження здоров’я є, безперечно, заняття спортом. Чим живе спорт на Лебединщині – у сьогоднішній «Темі номера».

Незвичайні події звичайного міста

Автор  |  Вівторок, 15 листопада 2011 20:21  |  Опубліковано в Тема номера

Пам’ятаєте вірш для малюків Володимира Маяковського: «Крошка сын к отцу пришел, и спросила кроха: – Что такое хорошо и что такое плохо? – У меня секретов нет, – слушайте, детишки, – папы этого ответ помещаю в книжке»? На таке ж питання шукатимемо відповідь у сьогоднішній «Темі номера», щоправда, опублікуємо її на сторінках газети, а не книги.

Режим «Хатіко» активовано

Автор  |  Четвер, 15 грудня 2011 00:00  |  Опубліковано в Тема номера

Питання масової загибелі безпритульних собак на вулицях Лебедина, на жаль, не втрачає своєї актуальності: мертвих тварин із ознаками отруєння продовжують знаходити як зоозахисники, так і пересічні жителі міста. Звісно, наявність собак-безхатченків турбує громадськість уже не один десяток років, але нині існує чимало гуманних способів бодай зменшення їхньої популяції. Вирішити проблему безпритульних тварин намагалися учасники «круглого столу», що відбувся цього понеділка. Чи ж дійшли до певного консенсусу — у сьогоднішній «Темі номера».(C) 2017 Сайт газети "Життя Лебединщини"
Новости Лебедина і Лебединського району
Всі права захищені. При копіюванні матеріалу, посилання на сайт http://lebedinnews.com.ua є обов’язковим